Pronájem větší garáže s dílnou, 45 m2, ul. Starobělská, Ostrava

Pronájem větší garáže s dílnou, 45 m2, ul. Starobělská, Ostrava
Pronájem větší garáže s dílnou, 45 m2, ul. Starobělská, OstravaPronájem větší garáže s dílnou, 45 m2, ul. Starobělská, OstravaPronájem větší garáže s dílnou, 45 m2, ul. Starobělská, OstravaPronájem větší garáže s dílnou, 45 m2, ul. Starobělská, OstravaPronájem větší garáže s dílnou, 45 m2, ul. Starobělská, OstravaPronájem větší garáže s dílnou, 45 m2, ul. Starobělská, OstravaPronájem větší garáže s dílnou, 45 m2, ul. Starobělská, OstravaPronájem větší garáže s dílnou, 45 m2, ul. Starobělská, OstravaPronájem větší garáže s dílnou, 45 m2, ul. Starobělská, OstravaPronájem větší garáže s dílnou, 45 m2, ul. Starobělská, OstravaPronájem větší garáže s dílnou, 45 m2, ul. Starobělská, Ostrava

Máte o nemovitost zájem?


Kontakt na makléře

makléř
Kuchařová Barbora
kucharova@realitykucharova.cz
777 098 984

Základní parametry

Cena 5 000,-
+ DPH + elektřina + kauce + provize RK

• Exklusivní • Doporučujeme

Ostrava - Zábřeh

Popis objektu

Pronájem větší garáže s dílnou, na ulici Starobělská v Ostravě. Je součástí administraticní budovy, ale má svůj samostatný vjezd i vstup a je pronajímána zvlášť. Je zděná, s betovou podlahou a dvoukřídlými vraty. Výška vjezdových vrat - 3 m, šíře garáže - 3,4 m, délka včetně dílny, jež je oddělena příčkou - 13 m. Pokud by někdo chtěl garáž zvětšit a příčku odstranit, je to možné. Elektřina je nová, 220/380 V.
Místo je dobře dostupné, s přímým napojením na hlavní silniční tahy. Ihned volné. Majitel preferuje nájemce, který je plátcem DPH.

Nájem: 5.000,- Kč/měsíc + DPH + elektřina.

Vratná kauce: 1 nájem.

Provize RK: 1 nájem.


Informace o nemovitosti

KategorieOstatní
PodkategorieGaráže
Typ budovyCihlová
Stav budovyVelmi dobrý
Užitná plocha45 m²
VlastnictvíOsobní
GarážNe
Typ objektuPřízemní
TerasaNe
BalkónNe
LodžieNe
SklepNe
ZařízenoNe
Parkovací stáníNe

vytisknout nabídku
Reality Kuchařová Nemovitosti Pronájem větší garáže s dílnou, 45 m2, ul....