Pronájem administrativní budovy, ul. Starobělská, Ostrava

Pronájem administrativní budovy, ul. Starobělská, Ostrava
Pronájem administrativní budovy, ul. Starobělská, OstravaPronájem administrativní budovy, ul. Starobělská, OstravaPronájem administrativní budovy, ul. Starobělská, OstravaPronájem administrativní budovy, ul. Starobělská, OstravaPronájem administrativní budovy, ul. Starobělská, OstravaPronájem administrativní budovy, ul. Starobělská, OstravaPronájem administrativní budovy, ul. Starobělská, OstravaPronájem administrativní budovy, ul. Starobělská, OstravaPronájem administrativní budovy, ul. Starobělská, OstravaPronájem administrativní budovy, ul. Starobělská, OstravaPronájem administrativní budovy, ul. Starobělská, OstravaPronájem administrativní budovy, ul. Starobělská, OstravaPronájem administrativní budovy, ul. Starobělská, OstravaPronájem administrativní budovy, ul. Starobělská, OstravaPronájem administrativní budovy, ul. Starobělská, OstravaPronájem administrativní budovy, ul. Starobělská, OstravaPronájem administrativní budovy, ul. Starobělská, Ostrava

Máte o nemovitost zájem?


Kontakt na makléře

makléř
Kuchařová Barbora
kucharova@realitykucharova.cz
777 098 984

Základní parametry

Cena 17 000,- za měsíc
+ DPH + služby + kauce + provize RK

• Exklusivní • Doporučujeme

Ostrava - Zábřeh

Popis objektu

Pronájem administrativní budovy na ulici Starobělská v Ostravě. Dům je po rekonstrukci - plastová okna, zateplení, fasáda, ústřední vytápění a ohřev vody na plynový kotel.
Dispozice:
1.NP: vstupní předsíň, hala se schodištěm, dvě místnosti, kuchyň, koupelna se sprchovým koutem společná s toaletou.
2.NP: jedna místnost, půdní prostory - možno využít jako skladovací.
Dům je colopodsklepen a k nájmu je možnost využít sklep jako skladovací prostory nebo dílnu. Pozemek o celkové výměře 634 m2 je částečně oplocen. Příjezd po obecní asfaltové komunikaci. Parkování pro jeden vůz u domu na vlastním pozemku nebo v ulici před domem. Místo je dobře dostupné, s přímým napojením na hlavní silniční tahy. Ihned volné. Majitel preferuje nájemce, který je plátcem DPH.
Nájem: 17.000,- Kč/měsíc + DPH + služby.
Vratná kauce: 1 nájem.
Provize RK: 1 nájem.


Informace o nemovitosti

KategorieKomerční
PodkategorieKanceláře
Typ objektuPatrový
Typ budovyCihlová
Stav budovyPo rekonstrukci
Užitná plocha200 m²
GarážAno
ParkováníAno
VlastnictvíOsobní
TerasaNe
BalkónNe
LodžieNe
SklepAno
ZařízenoNe
Počet podlaží2

vytisknout nabídku
Reality Kuchařová Nemovitosti Pronájem administrativní budovy, ul. Starobělská,...