Pronájem administrativní budovy s garáží, dílnou a skladovacími prostory, ul. Starobělská, Ostrava

Pronájem administrativní budovy s garáží, dílnou a skladovacími prostory, ul. Starobělská, Ostrava
Pronájem administrativní budovy s garáží, dílnou a skladovacími prostory, ul. Starobělská, OstravaPronájem administrativní budovy s garáží, dílnou a skladovacími prostory, ul. Starobělská, OstravaPronájem administrativní budovy s garáží, dílnou a skladovacími prostory, ul. Starobělská, OstravaPronájem administrativní budovy s garáží, dílnou a skladovacími prostory, ul. Starobělská, OstravaPronájem administrativní budovy s garáží, dílnou a skladovacími prostory, ul. Starobělská, OstravaPronájem administrativní budovy s garáží, dílnou a skladovacími prostory, ul. Starobělská, OstravaPronájem administrativní budovy s garáží, dílnou a skladovacími prostory, ul. Starobělská, OstravaPronájem administrativní budovy s garáží, dílnou a skladovacími prostory, ul. Starobělská, OstravaPronájem administrativní budovy s garáží, dílnou a skladovacími prostory, ul. Starobělská, OstravaPronájem administrativní budovy s garáží, dílnou a skladovacími prostory, ul. Starobělská, OstravaPronájem administrativní budovy s garáží, dílnou a skladovacími prostory, ul. Starobělská, OstravaPronájem administrativní budovy s garáží, dílnou a skladovacími prostory, ul. Starobělská, OstravaPronájem administrativní budovy s garáží, dílnou a skladovacími prostory, ul. Starobělská, OstravaPronájem administrativní budovy s garáží, dílnou a skladovacími prostory, ul. Starobělská, OstravaPronájem administrativní budovy s garáží, dílnou a skladovacími prostory, ul. Starobělská, OstravaPronájem administrativní budovy s garáží, dílnou a skladovacími prostory, ul. Starobělská, OstravaPronájem administrativní budovy s garáží, dílnou a skladovacími prostory, ul. Starobělská, OstravaPronájem administrativní budovy s garáží, dílnou a skladovacími prostory, ul. Starobělská, OstravaPronájem administrativní budovy s garáží, dílnou a skladovacími prostory, ul. Starobělská, OstravaPronájem administrativní budovy s garáží, dílnou a skladovacími prostory, ul. Starobělská, OstravaPronájem administrativní budovy s garáží, dílnou a skladovacími prostory, ul. Starobělská, OstravaPronájem administrativní budovy s garáží, dílnou a skladovacími prostory, ul. Starobělská, OstravaPronájem administrativní budovy s garáží, dílnou a skladovacími prostory, ul. Starobělská, OstravaPronájem administrativní budovy s garáží, dílnou a skladovacími prostory, ul. Starobělská, Ostrava

Máte o nemovitost zájem?


Kontakt na makléře

makléř
Kuchařová Barbora
kucharova@realitykucharova.cz
777 098 984

Základní parametry

Cena 25 000,- za měsíc
+ DPH + služby + kauce + provize RK

• Exklusivní • Doporučujeme

Ostrava - Zábřeh

Popis objektu

Pronájem administrativní budovy s velkou garáží, dílnou a skladovacími prostory na ulici Starobělská v Ostravě. Dům je po rekonstrukci - plastová okna, zateplení, fasáda, ústřední vytápění a ohřev vody na plynový kotel.
Dispozice:
1.PP: celopodsklepeni - skladovací prostory - možno využít také jako dílnu, po dohodě s majitelem možnost dobudovat dle potřeb nového nájemce.
1.NP: vstupní předsíň, hala se schodištěm, dvě místnosti, kuchyň, koupelna se sprchovým koutem společná s toaletou.
2.NP: jedna místnost, půdní prostory - možno využít jako skladovací.
Garáž: výška vjezdových vrat je 3 m, šíře garáže - 3,4 m, délka včetně dílny, jež je oddělena příčkou - 13 m.
Dům se nachází na částečně oploceném pozemku o celkové výměře 634 m2. Příjezd po obecní asfaltové komunikaci. Parkování pro jeden vůz u domu na vlastním pozemku nebo v ulici před domem. Místo je dobře dostupné, s přímým napojením na hlavní silniční tahy. Ihned volné. Majitel preferuje nájemce, který je plátcem DPH.
Nájem: 25.000,- Kč/měsíc + služby.
Vratná kauce: 1 nájem.
Provize RK: 1 nájem.


Informace o nemovitosti

KategorieKomerční
PodkategorieKanceláře
Typ objektuPatrový
Typ budovyCihlová
Stav budovyPo rekonstrukci
Užitná plocha250 m²
GarážAno
ParkováníAno
VlastnictvíOsobní
TerasaNe
BalkónNe
LodžieNe
SklepAno
ZařízenoNe
Počet podlaží3

vytisknout nabídku
Reality Kuchařová Nemovitosti Pronájem administrativní budovy s garáží, dílnou...