PRONAJATO ... Pronájem souboru kanceláří s terasou, ul. Starobělská,Ostrava Zábřeh

PRONAJATO ... Pronájem souboru kanceláří s terasou, ul. Starobělská,Ostrava Zábřeh
PRONAJATO ... Pronájem souboru kanceláří s terasou, ul. Starobělská,Ostrava ZábřehPRONAJATO ... Pronájem souboru kanceláří s terasou, ul. Starobělská,Ostrava ZábřehPRONAJATO ... Pronájem souboru kanceláří s terasou, ul. Starobělská,Ostrava ZábřehPRONAJATO ... Pronájem souboru kanceláří s terasou, ul. Starobělská,Ostrava ZábřehPRONAJATO ... Pronájem souboru kanceláří s terasou, ul. Starobělská,Ostrava ZábřehPRONAJATO ... Pronájem souboru kanceláří s terasou, ul. Starobělská,Ostrava ZábřehPRONAJATO ... Pronájem souboru kanceláří s terasou, ul. Starobělská,Ostrava ZábřehPRONAJATO ... Pronájem souboru kanceláří s terasou, ul. Starobělská,Ostrava ZábřehPRONAJATO ... Pronájem souboru kanceláří s terasou, ul. Starobělská,Ostrava ZábřehPRONAJATO ... Pronájem souboru kanceláří s terasou, ul. Starobělská,Ostrava ZábřehPRONAJATO ... Pronájem souboru kanceláří s terasou, ul. Starobělská,Ostrava ZábřehPRONAJATO ... Pronájem souboru kanceláří s terasou, ul. Starobělská,Ostrava ZábřehPRONAJATO ... Pronájem souboru kanceláří s terasou, ul. Starobělská,Ostrava ZábřehPRONAJATO ... Pronájem souboru kanceláří s terasou, ul. Starobělská,Ostrava ZábřehPRONAJATO ... Pronájem souboru kanceláří s terasou, ul. Starobělská,Ostrava ZábřehPRONAJATO ... Pronájem souboru kanceláří s terasou, ul. Starobělská,Ostrava Zábřeh

Máte o nemovitost zájem?


Kontakt na makléře

makléř
Kuchařová Barbora
kucharova@realitykucharova.cz
777 098 984

Základní parametry

Cena 18 100,- za měsíc
+DPH + služby + jistota + provize RK

• Exklusivní

Frýdek-Místek

Popis objektu

PRONAJATO ... Pronájem kancelářských prostor o výměře 97 m2 na ulici Starobělská v Ostravě. Kanceláře se nacházejí ve třetím nadzemním podlaží třípodlažní zděné budovy po celkové rekonstrukci.
Dispozice:
2 kanceláře se vstupem na terasu, kuchyň, sprcha, toaleta, terasa. Součástí nájmu je i přírušní sklad o výměře 9 m2 v suterénu domu. Možnost pronájmu parkovacího stání pro jeden až dva vozy na oploceném pozemku u domu - cena: 200,- Kč/měs.
Vytápění a ohřev vody vlastním kotlem, ostraha, internet.
Vybavení kanceláří - po dohodě.
Volné od 1.6.2021. Majitel preferuje plátce DPH.
Nájem: 18.100,- Kč/měsíc + DPH.
Záloha na služby: 2.000,- Kč/měsíc + DPH + ostraha 275,-Kč/měs. + DPH + internet 275,- Kč/měs. + DPH.
Jistota: 1 měsíční nájem.
Provize RK: 1 měsíční nájem.


Informace o nemovitosti

KategorieKomerční
PodkategorieKanceláře
Typ objektuPatrový
Typ budovyCihlová
Stav budovyPo rekonstrukci
Užitná plocha97 m²
GarážNe
ParkováníAno
VlastnictvíOsobní
TerasaAno
BalkónNe
LodžieNe
SklepAno
ZařízenoAno
Počet podlaží3
Podlaží umístění3
Plocha skladů9 m²

vytisknout nabídku
Reality Kuchařová Nemovitosti PRONAJATO ... Pronájem souboru kanceláří s...