PRONAJATO ... Pronájem rodinného domu 7+1 s garáží, Dobrá

PRONAJATO ... Pronájem rodinného domu 7+1 s garáží, Dobrá
PRONAJATO ... Pronájem rodinného domu 7+1 s garáží, DobráPRONAJATO ... Pronájem rodinného domu 7+1 s garáží, DobráPRONAJATO ... Pronájem rodinného domu 7+1 s garáží, DobráPRONAJATO ... Pronájem rodinného domu 7+1 s garáží, DobráPRONAJATO ... Pronájem rodinného domu 7+1 s garáží, DobráPRONAJATO ... Pronájem rodinného domu 7+1 s garáží, DobráPRONAJATO ... Pronájem rodinného domu 7+1 s garáží, DobráPRONAJATO ... Pronájem rodinného domu 7+1 s garáží, DobráPRONAJATO ... Pronájem rodinného domu 7+1 s garáží, DobráPRONAJATO ... Pronájem rodinného domu 7+1 s garáží, DobráPRONAJATO ... Pronájem rodinného domu 7+1 s garáží, DobráPRONAJATO ... Pronájem rodinného domu 7+1 s garáží, DobráPRONAJATO ... Pronájem rodinného domu 7+1 s garáží, DobráPRONAJATO ... Pronájem rodinného domu 7+1 s garáží, DobráPRONAJATO ... Pronájem rodinného domu 7+1 s garáží, DobráPRONAJATO ... Pronájem rodinného domu 7+1 s garáží, DobráPRONAJATO ... Pronájem rodinného domu 7+1 s garáží, DobráPRONAJATO ... Pronájem rodinného domu 7+1 s garáží, DobráPRONAJATO ... Pronájem rodinného domu 7+1 s garáží, DobráPRONAJATO ... Pronájem rodinného domu 7+1 s garáží, DobráPRONAJATO ... Pronájem rodinného domu 7+1 s garáží, DobráPRONAJATO ... Pronájem rodinného domu 7+1 s garáží, DobráPRONAJATO ... Pronájem rodinného domu 7+1 s garáží, DobráPRONAJATO ... Pronájem rodinného domu 7+1 s garáží, DobráPRONAJATO ... Pronájem rodinného domu 7+1 s garáží, DobráPRONAJATO ... Pronájem rodinného domu 7+1 s garáží, Dobrá

Máte o nemovitost zájem?


Kontakt na makléře

makléř
Kuchařová Barbora
kucharova@realitykucharova.cz
777 098 984

Základní parametry

Cena 20 000,- za měsíc
+ služby + kauce + provize RK

• Exklusivní

Dobrá

Popis objektu

PRONAJATO ... Pronájem rodinného domu 7+1 v klidném místě v obci Dobrá. Dům je po rekonstrukci - zateplení, plastová okna s trojskly, nové rozvody energií, interiéry. Vytápění a ohřev vody je plynovým kotlem, odpady - septik. Pozemek o výměře 534 m2 včetně zastavěné plochy je částečně oplocen, zbylé oplocení se dvěma elektronicky ovládanými bránami bude dohotoveno zanedlouho. Na zahradě je posezení s krbem a zahradní domek.
Dispozice:
1.PP: dvojgaráž (parkování za sebou), technické a skladovací prostory.
1.NP: kuchyň, obývací pokoj, předsíň.
2.NP: pracovna, dva pokoje, balkón, koupelna s vanou a s masážním sprchovým koutem, WC.
3.NP: 2 pokoje.
4.NP: půda.
Kuchyňská linka je vybavena indukční varnou deskou, horkovzdušnou troubou, mikrovlnnou troubou, myčkou nádobí - 60 cm a vestavnou lednicí s mrazákem. Dům je pronajímán bez nábytku, po dohodě je ovšem možno v domě některé vybavení ponechat (při navýšení nájmu a kauce). Volné po dohodě ihned.
Nájem: 20.000,- Kč/měsíc + služby. Elektřinu a plyn si nájemce nahlásí na sebe.
Vratná kauce: 2 měsíční nájmy.
Provize RK: 1 měsíční nájem.


Informace o nemovitosti

KategorieDomy
PodkategorieRodinný
Typ budovyCihlová
Typ domuPatrový
Stav BudovyVelmi dobrý
Plocha pozemku534 m²
Užitná plocha200 m²
Počet pokojů5 a více pokojů
SklepAno
GarážAno
BazénNe
ParkováníAno
VlastnictvíOsobní
ZástavbaObytná
TerasaNe
ZařízenoČástečně
BalkónAno
LodžieNe

vytisknout nabídku
Reality Kuchařová Nemovitosti PRONAJATO ... Pronájem rodinného domu 7+1 s...