PRONAJATO ... Pronájem chaty v zahrádkářské kolonii, Bořenovice

PRONAJATO ... Pronájem chaty v zahrádkářské kolonii, Bořenovice
PRONAJATO ... Pronájem chaty v zahrádkářské kolonii, BořenovicePRONAJATO ... Pronájem chaty v zahrádkářské kolonii, BořenovicePRONAJATO ... Pronájem chaty v zahrádkářské kolonii, BořenovicePRONAJATO ... Pronájem chaty v zahrádkářské kolonii, BořenovicePRONAJATO ... Pronájem chaty v zahrádkářské kolonii, BořenovicePRONAJATO ... Pronájem chaty v zahrádkářské kolonii, BořenovicePRONAJATO ... Pronájem chaty v zahrádkářské kolonii, BořenovicePRONAJATO ... Pronájem chaty v zahrádkářské kolonii, BořenovicePRONAJATO ... Pronájem chaty v zahrádkářské kolonii, BořenovicePRONAJATO ... Pronájem chaty v zahrádkářské kolonii, BořenovicePRONAJATO ... Pronájem chaty v zahrádkářské kolonii, BořenovicePRONAJATO ... Pronájem chaty v zahrádkářské kolonii, BořenovicePRONAJATO ... Pronájem chaty v zahrádkářské kolonii, BořenovicePRONAJATO ... Pronájem chaty v zahrádkářské kolonii, Bořenovice

Máte o nemovitost zájem?


Kontakt na makléře

makléř
Kuchařová Barbora
kucharova@realitykucharova.cz
777 098 984

Základní parametry

Cena 2 500,- za měsíc
+ služby + kauce + provize RK

• Exklusivní

Bořenovice

Popis objektu

PRONAJATO ... Pronájem chaty se zahradou v zahrádkářské kolonii za Bořenovicemi v okrese Kroměříž. Chata s číslem evidenčním je zděná, kolaudována v roce 2000, o zastavěné ploše 25 m2. Je celopodsklepená. Okna jsou dřevěná, střecha - šindel. Celková výměra pozemku - 384 m2. Zahrada se záhony a s foliovníkem je osázena ovocnými stromy a keři. Parkovací stání pod zahradou na vlastním pozemku. Kolonie je celooplocená, příjezd po obecní asfaltové komunikaci, zastávka MHD - Bořenovice Roudné.
Dispozice chaty:
1.NP: celopodsklepeno.
2.NP: předsíň, kuchyň, koupelna. WC je suché, za chatou.
3.NP: ložnice, balkón s výhledem.
Inženýrské sítě: elektřina 220/380 V, voda - čerstvě realizovaná vodovodní přípojka, vlastní studna, odpady - trativod, ohřev vody - elektrický bojler 80 l, vytápění lokální na tuhá paliva.
Sousedské vztahy jsou pohodové, doporučuji prohlídku. Chata je nabízena rovněž k prodeji.
Nájem: 2.500,- Kč/měsíc + služby.
Kauce: 3 měs. nájmy.
Provize RK: 1 měsíční nájem.


Informace o nemovitosti

KategorieDomy
PodkategorieChata
Typ budovyCihlová
Typ domuPatrový
Stav BudovyVelmi dobrý
Plocha pozemku384 m²
Užitná plocha75 m²
Počet pokojů2 pokoje
SklepAno
GarážNe
BazénNe
ParkováníAno
VlastnictvíOsobní
TerasaNe
ZařízenoAno
BalkónAno
LodžieNe

vytisknout nabídku
Reality Kuchařová Nemovitosti PRONAJATO ... Pronájem chaty v zahrádkářské...