Prodej domu v historické části města, ul. Řeznická, Frýdek

Prodej domu v historické části města, ul. Řeznická, Frýdek
Prodej domu v historické části města, ul. Řeznická, FrýdekProdej domu v historické části města, ul. Řeznická, FrýdekProdej domu v historické části města, ul. Řeznická, FrýdekProdej domu v historické části města, ul. Řeznická, FrýdekProdej domu v historické části města, ul. Řeznická, FrýdekProdej domu v historické části města, ul. Řeznická, FrýdekProdej domu v historické části města, ul. Řeznická, FrýdekProdej domu v historické části města, ul. Řeznická, FrýdekProdej domu v historické části města, ul. Řeznická, FrýdekProdej domu v historické části města, ul. Řeznická, FrýdekProdej domu v historické části města, ul. Řeznická, FrýdekProdej domu v historické části města, ul. Řeznická, FrýdekProdej domu v historické části města, ul. Řeznická, Frýdek

Máte o nemovitost zájem?


Kontakt na makléře

makléř
Kuchařová Barbora
kucharova@realitykucharova.cz
777 098 984

Základní parametry

Cena 11 900 000,-
včetně provize RK a advokátní úschovy

• Exklusivní • Doporučujeme

Frýdek-Místek 1

Popis objektu

Prodej domu v jedné z nejstarších částí města, na ulici Řeznická ve Frýdku. Dům z druhé poloviny 16. století je převážně zděný, s občasným použitím kamene. Je částečně podsklepený. Střecha pokryta kanadským šindelem. Vstupní dveře nové, dubové, s troskly, vnitřní dveře v 1.NP bukové. Okna v téměř celém domě jsou nová, smrková, s trojskly - Kolowrat, pouze ve 2.NP do dvora jsou starší. Rozvody elektřiny jsou v mědi, odpady a voda v plastu, napojeno na městskou kanalizaci. Vytápění dvěma plynovými kotli, ohřev vody v 1.NP elektrickým ohřívačem, ve 2.NP plynovým kotlem. Datové rozvody v 1.NP, server rovněž.
Dispozice:
1.PP: kosmetický salón, sklad, sklepní prostory.
1.NP: dvě kanceláře, kuchyňka, dvě samostatné toalety.
2.NP: rehabilitační centrum.
3.NP: rozsáhlé půdní prostory s výraznou světlou výškou - možno zvýšit o další dvě patra.
Přístup do domu je bezbariérový, z obecního pozemku. Parkování téměř u domu, na Zámeckém náměstí. Celý dům je komerčně využíván, plně obsazen. Málokterá nemovitost v okolí si zachovala alespoň částečně svůj původní ráz a krásu, v tomto domě se to podařilo. Doporučuji prohlídku, financování mohu zajistit.
Informace o nemovitosti

KategorieKomerční
PodkategorieKanceláře
Typ objektuPatrový
Typ budovyCihlová
Stav budovyVelmi dobrý
Užitná plocha300 m²
GarážNe
ParkováníNe
VlastnictvíOsobní
Poloha objektuV bloku
Plocha zastavěná183 m²
TerasaNe
BalkónNe
LodžieNe
SklepAno
ZařízenoNe

vytisknout nabídku
Reality Kuchařová Nemovitosti Prodej domu v historické části města, ul....