REZERVOVÁNO ... Prodej chaty se zahradou, Frýdek

REZERVOVÁNO ... Prodej chaty se zahradou, Frýdek
REZERVOVÁNO ... Prodej chaty se zahradou, FrýdekREZERVOVÁNO ... Prodej chaty se zahradou, FrýdekREZERVOVÁNO ... Prodej chaty se zahradou, FrýdekREZERVOVÁNO ... Prodej chaty se zahradou, FrýdekREZERVOVÁNO ... Prodej chaty se zahradou, FrýdekREZERVOVÁNO ... Prodej chaty se zahradou, FrýdekREZERVOVÁNO ... Prodej chaty se zahradou, FrýdekREZERVOVÁNO ... Prodej chaty se zahradou, FrýdekREZERVOVÁNO ... Prodej chaty se zahradou, FrýdekREZERVOVÁNO ... Prodej chaty se zahradou, FrýdekREZERVOVÁNO ... Prodej chaty se zahradou, FrýdekREZERVOVÁNO ... Prodej chaty se zahradou, FrýdekREZERVOVÁNO ... Prodej chaty se zahradou, FrýdekREZERVOVÁNO ... Prodej chaty se zahradou, FrýdekREZERVOVÁNO ... Prodej chaty se zahradou, FrýdekREZERVOVÁNO ... Prodej chaty se zahradou, FrýdekREZERVOVÁNO ... Prodej chaty se zahradou, FrýdekREZERVOVÁNO ... Prodej chaty se zahradou, FrýdekREZERVOVÁNO ... Prodej chaty se zahradou, FrýdekREZERVOVÁNO ... Prodej chaty se zahradou, Frýdek

Máte o nemovitost zájem?


Kontakt na makléře

makléř
Kuchařová Barbora
kucharova@realitykucharova.cz
777 098 984

Základní parametry

Cena 890 000,-
včetně provize RK a advokátní úschovy

• Rezervováno • Exklusivní

Frýdek-Místek 1

Popis objektu

REZERVOVÁNO ... Prodej zděné chaty se zahradou v oplocené zahradní kolonii na pomezí Frýdku a Lískovce. Chata byla postavena před třiceti lety stávajícím majitelem, který chatu i zahradu pečlivě celá léta udržoval. Má tři patra:
1.PP: celopodsklepeno, 1.NP: obývací část s kuchyňskou linkou, koupelna se sprchovým koutem, veranda u vstupu, balkónek, toaleta, 2.NP: spací část.
Inženýrské sítě: užitková voda z vlastní studny je zavedena do chaty, odpady - vybírací žumpa, elektřina 220/380 V, vytápění lokální na tuhá paliva, ohřev vody elektrickým bejlerem. Příjezd po obecní asfaltové cestě. Zahrada o celkové výměře 450 m2 je osázena ovocnými stromy, keři, zeleninové a ovocné záhony byly pečlivě udržovány, skleník také. U chaty jsou dvě posezení a udírna. Výborní sousedé, klidné místo.


Informace o nemovitosti

KategorieDomy
PodkategorieChata
Typ budovyCihlová
Typ domuPatrový
Stav BudovyVelmi dobrý
Plocha pozemku450 m²
Užitná plocha45 m²
Počet pokojů2 pokoje
SklepAno
GarážNe
BazénNe
ParkováníAno
VlastnictvíOsobní
TerasaNe
ZařízenoAno
BalkónAno
LodžieNe

vytisknout nabídku
Reality Kuchařová Nemovitosti REZERVOVÁNO ... Prodej chaty se zahradou, Frýdek