Prodej chaty se zahradou, Bořenovice, okr. Kroměříž

Prodej chaty se zahradou, Bořenovice, okr. Kroměříž
Prodej chaty se zahradou, Bořenovice, okr. KroměřížProdej chaty se zahradou, Bořenovice, okr. KroměřížProdej chaty se zahradou, Bořenovice, okr. KroměřížProdej chaty se zahradou, Bořenovice, okr. KroměřížProdej chaty se zahradou, Bořenovice, okr. KroměřížProdej chaty se zahradou, Bořenovice, okr. KroměřížProdej chaty se zahradou, Bořenovice, okr. KroměřížProdej chaty se zahradou, Bořenovice, okr. KroměřížProdej chaty se zahradou, Bořenovice, okr. KroměřížProdej chaty se zahradou, Bořenovice, okr. KroměřížProdej chaty se zahradou, Bořenovice, okr. KroměřížProdej chaty se zahradou, Bořenovice, okr. KroměřížProdej chaty se zahradou, Bořenovice, okr. KroměřížProdej chaty se zahradou, Bořenovice, okr. Kroměříž

Máte o nemovitost zájem?


Kontakt na makléře

makléř
Kuchařová Barbora
kucharova@realitykucharova.cz
777 098 984

Základní parametry

Cena 990 000,-
včetně provize RK a advokátní úschovy

• Exklusivní • Doporučujeme

Bořenovice

Popis objektu

Prodej chaty se zahradou v zahrádkářské kolonii za Bořenovicemi v okrese Kroměříž. Chata má nově zařízeno číslo evidenční, je zděná, kolaudována v roce 2000, o zastavěné ploše 25 m2. Je celopodsklepená. Okna jsou dřevěná, střecha - šindel. Celková výměra pozemku - 384 m2. Zahrada se záhony a s foliovníkem je osázena ovocnými stromy a keři. Parkovací stání pod zahradou na vlastním pozemku. Kolonie je celooplocená, příjezd po obecní asfaltové komunikaci, zastávka MHD - Bořenovice Roudné.
Dispozice chaty:
1.NP: celopodsklepeno.
2.NP: předsíň, kuchyň, koupelna. WC je suché, za chatou.
3.NP: ložnice, balkón s výhledem.
Inženýrské sítě: elektřina 220/380 V, voda - čerstvě realizovaná vodovodní přípojka, voda z vlastní studny přivedena do chaty, odpady - trativod, ohřev vody - elektrický bojler 80 l, vytápění lokální na tuhá paliva.
Sousedské vztahy jsou pohodové, doporučuji prohlídku. Financování zajistím.


Informace o nemovitosti

KategorieDomy
PodkategorieChata
Typ budovyCihlová
Typ domuPatrový
Stav BudovyVelmi dobrý
Plocha pozemku384 m²
Užitná plocha75 m²
Počet pokojů2 pokoje
SklepAno
GarážNe
BazénNe
ParkováníAno
VlastnictvíOsobní
TerasaNe
ZařízenoAno
BalkónAno
LodžieNe

vytisknout nabídku
Reality Kuchařová Nemovitosti Prodej chaty se zahradou, Bořenovice, okr....