PRODÁNO ... Prodej stavebního pozemku se dvěma chatami, 2664 m2, Krásnopolská, Ostrava - Pustkovec

PRODÁNO ... Prodej stavebního pozemku se dvěma chatami, 2664 m2, Krásnopolská, Ostrava - Pustkovec
PRODÁNO ... Prodej stavebního pozemku se dvěma chatami, 2664 m2, Krásnopolská, Ostrava - PustkovecPRODÁNO ... Prodej stavebního pozemku se dvěma chatami, 2664 m2, Krásnopolská, Ostrava - PustkovecPRODÁNO ... Prodej stavebního pozemku se dvěma chatami, 2664 m2, Krásnopolská, Ostrava - PustkovecPRODÁNO ... Prodej stavebního pozemku se dvěma chatami, 2664 m2, Krásnopolská, Ostrava - PustkovecPRODÁNO ... Prodej stavebního pozemku se dvěma chatami, 2664 m2, Krásnopolská, Ostrava - PustkovecPRODÁNO ... Prodej stavebního pozemku se dvěma chatami, 2664 m2, Krásnopolská, Ostrava - PustkovecPRODÁNO ... Prodej stavebního pozemku se dvěma chatami, 2664 m2, Krásnopolská, Ostrava - PustkovecPRODÁNO ... Prodej stavebního pozemku se dvěma chatami, 2664 m2, Krásnopolská, Ostrava - PustkovecPRODÁNO ... Prodej stavebního pozemku se dvěma chatami, 2664 m2, Krásnopolská, Ostrava - PustkovecPRODÁNO ... Prodej stavebního pozemku se dvěma chatami, 2664 m2, Krásnopolská, Ostrava - Pustkovec

Máte o nemovitost zájem?


Kontakt na makléře

makléř
Kuchařová Barbora
kucharova@realitykucharova.cz
777 098 984

Základní parametry

Cena 3 490 000,-
vč. provize RK a právího servisu

Frýdek-Místek

Popis objektu

PRODÁNO ... Prodej stavebního pozemku o celkové výměře 2664m2 na ulici Krásnopolská v Ostravě Pustkovci. Na pozemku nyní stojí dvě celoročně obyvatelné chaty bez če/čp - finský domek a druhá je zděná. Obě stavby je možno přestavět na rodinné domy.
Pozemek je colooplocen. Příjezd je po obecní asfaltové komunikaci.
Inženýrské sítě:
elektřina, obecní vodovod, odpady - septik s trativodem, vytápění lokální na tuhá paliva.
Pozemek je na skvělém místě - klid, zeleň, vše v blízkém dosahu. Sousedské vztahy jsou výborné. Doporučuji prohlídku, financování Vám mohu zajistit.


Informace o nemovitosti

KategoriePozemky
PodkategorieBydlení
Plocha pozemku2664 m²
VlastnictvíOsobní

vytisknout nabídku
Reality Kuchařová Nemovitosti PRODÁNO ... Prodej stavebního pozemku se dvěma...