PRODÁNO... Prodej stavebního pozemku s lesem, Řepiště

PRODÁNO... Prodej stavebního pozemku s lesem, Řepiště
PRODÁNO... Prodej stavebního pozemku s lesem, ŘepištěPRODÁNO... Prodej stavebního pozemku s lesem, ŘepištěPRODÁNO... Prodej stavebního pozemku s lesem, ŘepištěPRODÁNO... Prodej stavebního pozemku s lesem, ŘepištěPRODÁNO... Prodej stavebního pozemku s lesem, ŘepištěPRODÁNO... Prodej stavebního pozemku s lesem, ŘepištěPRODÁNO... Prodej stavebního pozemku s lesem, ŘepištěPRODÁNO... Prodej stavebního pozemku s lesem, ŘepištěPRODÁNO... Prodej stavebního pozemku s lesem, ŘepištěPRODÁNO... Prodej stavebního pozemku s lesem, ŘepištěPRODÁNO... Prodej stavebního pozemku s lesem, ŘepištěPRODÁNO... Prodej stavebního pozemku s lesem, ŘepištěPRODÁNO... Prodej stavebního pozemku s lesem, ŘepištěPRODÁNO... Prodej stavebního pozemku s lesem, Řepiště

Máte o nemovitost zájem?


Kontakt na makléře

makléř
Kuchařová Barbora
kucharova@realitykucharova.cz
777 098 984

Základní parametry

Cena 1 490 000,-
včetně provize RK a advokátní úschovy

• Exklusivní

Řepiště

Popis objektu

PRODÁNO ... Prodej mírně svažitého stavebního pozemku o výměře 1.685 m2 s lesem o výměře 10.598 m2 a přilehlými pozemky. Celková výměra všech pozemků činí 18.901 m2. Příjezdová cesta je zpevněná, sjezd na pozemek také.
Inženýrské sítě:
voda a elektřina na hranici pozemku, plyn je vzdálen 15 m.
Pozemek je slunný, byla vykácena část lesa, jež místo zastiňovala. Místo je na konci slepé ulice jen s několika málo sousedy. V obci je škola, školka, obchod, knihovna, kostel, nové sportoviště. Doporučuji prohlídku, financování zajistím.


Informace o nemovitosti

KategoriePozemky
PodkategorieBydlení
Plocha pozemku18901 m²
VlastnictvíOsobní
ZástavbaVenkovská

vytisknout nabídku
Reality Kuchařová Nemovitosti PRODÁNO... Prodej stavebního pozemku s lesem,...