PRODÁNO ... Prodej prvorepublikové vily se zahradou, ul. Husova, Frýdek

PRODÁNO ... Prodej prvorepublikové vily se zahradou, ul. Husova, Frýdek
PRODÁNO ... Prodej prvorepublikové vily se zahradou, ul. Husova, FrýdekPRODÁNO ... Prodej prvorepublikové vily se zahradou, ul. Husova, FrýdekPRODÁNO ... Prodej prvorepublikové vily se zahradou, ul. Husova, FrýdekPRODÁNO ... Prodej prvorepublikové vily se zahradou, ul. Husova, FrýdekPRODÁNO ... Prodej prvorepublikové vily se zahradou, ul. Husova, FrýdekPRODÁNO ... Prodej prvorepublikové vily se zahradou, ul. Husova, FrýdekPRODÁNO ... Prodej prvorepublikové vily se zahradou, ul. Husova, FrýdekPRODÁNO ... Prodej prvorepublikové vily se zahradou, ul. Husova, FrýdekPRODÁNO ... Prodej prvorepublikové vily se zahradou, ul. Husova, FrýdekPRODÁNO ... Prodej prvorepublikové vily se zahradou, ul. Husova, FrýdekPRODÁNO ... Prodej prvorepublikové vily se zahradou, ul. Husova, FrýdekPRODÁNO ... Prodej prvorepublikové vily se zahradou, ul. Husova, FrýdekPRODÁNO ... Prodej prvorepublikové vily se zahradou, ul. Husova, FrýdekPRODÁNO ... Prodej prvorepublikové vily se zahradou, ul. Husova, FrýdekPRODÁNO ... Prodej prvorepublikové vily se zahradou, ul. Husova, FrýdekPRODÁNO ... Prodej prvorepublikové vily se zahradou, ul. Husova, FrýdekPRODÁNO ... Prodej prvorepublikové vily se zahradou, ul. Husova, FrýdekPRODÁNO ... Prodej prvorepublikové vily se zahradou, ul. Husova, FrýdekPRODÁNO ... Prodej prvorepublikové vily se zahradou, ul. Husova, FrýdekPRODÁNO ... Prodej prvorepublikové vily se zahradou, ul. Husova, FrýdekPRODÁNO ... Prodej prvorepublikové vily se zahradou, ul. Husova, FrýdekPRODÁNO ... Prodej prvorepublikové vily se zahradou, ul. Husova, FrýdekPRODÁNO ... Prodej prvorepublikové vily se zahradou, ul. Husova, FrýdekPRODÁNO ... Prodej prvorepublikové vily se zahradou, ul. Husova, FrýdekPRODÁNO ... Prodej prvorepublikové vily se zahradou, ul. Husova, FrýdekPRODÁNO ... Prodej prvorepublikové vily se zahradou, ul. Husova, FrýdekPRODÁNO ... Prodej prvorepublikové vily se zahradou, ul. Husova, FrýdekPRODÁNO ... Prodej prvorepublikové vily se zahradou, ul. Husova, Frýdek

Máte o nemovitost zájem?


Kontakt na makléře

makléř
Kuchařová Barbora
kucharova@realitykucharova.cz
777 098 984

Základní parametry

Cena 4 900 000,-
včetně provize RK a advokátní úschovy

• Exklusivní

Frýdek-Místek

Popis objektu

PRODÁNO ... Prodej vily 5+2 se zahradou a se dvěma garážema na ulici Husova ve Frýdku. Vila byla postavena v roce 1934, průběžně opečovávána a rekonstruována v roce 2012. Při citlivé rekonstrukci byly zachovány původní prvky domu - kastlová okna (výborný stav), interiérové dubové dveře s původním kováním, dubové parkety, krásné schodiště do patra s renovovaným zábradlím, vstupní dveře, předsíň s nádhernou dlažbou a vitrážovým oknem. Stejná dlažba a původní umyvadélko s vodovodní baterií byly zachovány i na toaletě.
Pozemek o celkové výměře 1205 m2 je oplocen. Obě garáže mají samostatný vjezd a v současnosti jsou pronajaty. Výnos z pronájmu pokrývá celkové roční náklady na vytápění domu.
Dům je napojen na všechny městské inženýrské sítě, vytápění je centrální, plynovým kotlem, umístěným ve sklepě. Ohřev vody elektrickým bojlerem.
Dispozice domu:
1.PP: dům je celopodsklepen.
1.NP: jídelna, knihovna, hala s krbovými kamny, kuchyň se spíží, koupelna, toaleta, zimní zahrada.
2.NP: ložnice, pracovna, kuchyň, technická místnost, toaleta.
3.NP: půda.
Dům je vkusně vybaven kvalitním nábytkem, jež je součástí uvedené kupní ceny (včetně piána). Okna jsou opatřena vnějšími roletami. Závěsy a záclony byly šity na míru, z anglických látek.
Tento nenápadný skvost skýtá neuvěřitelné soukromí a klid. Z oken je nádherný výhled na Beskydy a ruch města je jak doma, tak na zahradě jen vzdáleným šumem na pozadí. Všude dojdete pěšky, na nákupy, na úřad, do školy, k lékaři.
Doporučuji prohlídku a financování Vám případně zajistím.


Informace o nemovitosti

KategorieDomy
PodkategorieVila
Typ budovyCihlová
Typ domuPatrový
Stav BudovyVelmi dobrý
Plocha pozemku1205 m²
Užitná plocha250 m²
Počet pokojů1 pokoj
SklepAno
GarážAno
BazénNe
ParkováníNe
VlastnictvíOsobní
TerasaNe
ZařízenoAno
BalkónNe
LodžieNe

vytisknout nabídku
Reality Kuchařová Nemovitosti PRODÁNO ... Prodej prvorepublikové vily se...