PRODÁNO ... Prodej domu 6+1 s bazénem a s garáží, ul. Jandova, Darkovičky, Hlučín

PRODÁNO ... Prodej domu 6+1 s bazénem a s garáží, ul. Jandova, Darkovičky, Hlučín
PRODÁNO ... Prodej domu 6+1 s bazénem a s garáží, ul. Jandova, Darkovičky, HlučínPRODÁNO ... Prodej domu 6+1 s bazénem a s garáží, ul. Jandova, Darkovičky, HlučínPRODÁNO ... Prodej domu 6+1 s bazénem a s garáží, ul. Jandova, Darkovičky, HlučínPRODÁNO ... Prodej domu 6+1 s bazénem a s garáží, ul. Jandova, Darkovičky, HlučínPRODÁNO ... Prodej domu 6+1 s bazénem a s garáží, ul. Jandova, Darkovičky, HlučínPRODÁNO ... Prodej domu 6+1 s bazénem a s garáží, ul. Jandova, Darkovičky, HlučínPRODÁNO ... Prodej domu 6+1 s bazénem a s garáží, ul. Jandova, Darkovičky, HlučínPRODÁNO ... Prodej domu 6+1 s bazénem a s garáží, ul. Jandova, Darkovičky, HlučínPRODÁNO ... Prodej domu 6+1 s bazénem a s garáží, ul. Jandova, Darkovičky, HlučínPRODÁNO ... Prodej domu 6+1 s bazénem a s garáží, ul. Jandova, Darkovičky, HlučínPRODÁNO ... Prodej domu 6+1 s bazénem a s garáží, ul. Jandova, Darkovičky, HlučínPRODÁNO ... Prodej domu 6+1 s bazénem a s garáží, ul. Jandova, Darkovičky, HlučínPRODÁNO ... Prodej domu 6+1 s bazénem a s garáží, ul. Jandova, Darkovičky, HlučínPRODÁNO ... Prodej domu 6+1 s bazénem a s garáží, ul. Jandova, Darkovičky, HlučínPRODÁNO ... Prodej domu 6+1 s bazénem a s garáží, ul. Jandova, Darkovičky, HlučínPRODÁNO ... Prodej domu 6+1 s bazénem a s garáží, ul. Jandova, Darkovičky, HlučínPRODÁNO ... Prodej domu 6+1 s bazénem a s garáží, ul. Jandova, Darkovičky, HlučínPRODÁNO ... Prodej domu 6+1 s bazénem a s garáží, ul. Jandova, Darkovičky, HlučínPRODÁNO ... Prodej domu 6+1 s bazénem a s garáží, ul. Jandova, Darkovičky, HlučínPRODÁNO ... Prodej domu 6+1 s bazénem a s garáží, ul. Jandova, Darkovičky, HlučínPRODÁNO ... Prodej domu 6+1 s bazénem a s garáží, ul. Jandova, Darkovičky, HlučínPRODÁNO ... Prodej domu 6+1 s bazénem a s garáží, ul. Jandova, Darkovičky, Hlučín

Máte o nemovitost zájem?


Kontakt na makléře

makléř
Kuchařová Barbora
kucharova@realitykucharova.cz
777 098 984

Základní parametry

Cena 3 890 000,-
včetně provize RK a advokátní úschovy

• Exklusivní

Hlučín

Popis objektu

PRODÁNO ... Prodej dvougeneračního rodinného domu 6+1 s bazénem, s garáží a s hospodářskou budovou, na ulici Jandova v Darkovičkách. Dům je zděný, s kamennou podezdívkou. Proběhly v něm tyto úpravy: výměna střešní krytiny před 10-ti lety (kanadský šindel, krovy jsou dobré), rozvody topení v mědi (v obou patrech), kondenzační plynový kotel VieSman a kotel na tuhá paliva Viadrus - pořízeno před 4-mi lety, vyvložkované komíny pro oba kotle, izolace proti vlhkosti, voda a odpady v plastu, elektřina ve 2.NP domu v mědi, v 1. patře původní v hliníku, novější vchod, plastová okna v celém domě - před 10-ti lety, zateplení domu (8 mm vata - lepší tepelně-izolační vlastnosti), fasáda, okapy a svody v mědi - vše před 10-ti lety.
Dispozice:
1.PP - podsklepeno z 1/3.
1.NP - předsíň, 3 pokoje, letní kuchyně s výstupem na zahradu, 3 pokoje (v jednom z pokojů je zachován původní strop s oblouky), WC a koupelna - celé patro je určeno k rekonstrukci.
2.NP - kuchyň, spíž, obývací pokoj, dětský pokoj, ložnice, šatna, koupelna, WC, zimní zahrada.
3.NP - půda - možno vybudovat další obytné prostory.
Inž. sítě:
obecní vodovod, kanalizace, plyn, elektřina 220/380V, vytápění na plyn nebo na tuhá paliva, ohřev vody plynovým kotlem, studna - voda je využívána ke splachování v domě a k zalévání zahrady.
Pozemek o celkové výměře 824 m2 je oplocený, na zahradě je bazén a altán s letním posezením a s krbem, v zimě k parkování.
Příjezdová cesta je asfaltová, obecní. Místo je dobré, s výbornou dostupností všech služeb. Volné po dohodě. Doporučuji prohlídku, financování Vám zajistím.


Informace o nemovitosti

KategorieDomy
PodkategorieRodinný
Typ budovyCihlová
Typ domuPatrový
Stav BudovyVelmi dobrý
Plocha pozemku824 m²
Užitná plocha500 m²
Počet pokojů5 a více pokojů
SklepAno
GarážAno
BazénAno
ParkováníAno
VlastnictvíOsobní
ZástavbaObytná
Umístění objektuKlidná část obce
TerasaNe
ZařízenoAno
BalkónNe
LodžieAno

vytisknout nabídku
Reality Kuchařová Nemovitosti PRODÁNO ... Prodej domu 6+1 s bazénem a s garáží,...