PRODÁNO ... Prodej bytu 3+1 s lodžií a s garáží, ul. Dolní, Ostrava

PRODÁNO ... Prodej bytu 3+1 s lodžií a s garáží, ul. Dolní, Ostrava
PRODÁNO ... Prodej bytu 3+1 s lodžií a s garáží, ul. Dolní, OstravaPRODÁNO ... Prodej bytu 3+1 s lodžií a s garáží, ul. Dolní, OstravaPRODÁNO ... Prodej bytu 3+1 s lodžií a s garáží, ul. Dolní, OstravaPRODÁNO ... Prodej bytu 3+1 s lodžií a s garáží, ul. Dolní, OstravaPRODÁNO ... Prodej bytu 3+1 s lodžií a s garáží, ul. Dolní, OstravaPRODÁNO ... Prodej bytu 3+1 s lodžií a s garáží, ul. Dolní, OstravaPRODÁNO ... Prodej bytu 3+1 s lodžií a s garáží, ul. Dolní, OstravaPRODÁNO ... Prodej bytu 3+1 s lodžií a s garáží, ul. Dolní, OstravaPRODÁNO ... Prodej bytu 3+1 s lodžií a s garáží, ul. Dolní, OstravaPRODÁNO ... Prodej bytu 3+1 s lodžií a s garáží, ul. Dolní, OstravaPRODÁNO ... Prodej bytu 3+1 s lodžií a s garáží, ul. Dolní, OstravaPRODÁNO ... Prodej bytu 3+1 s lodžií a s garáží, ul. Dolní, OstravaPRODÁNO ... Prodej bytu 3+1 s lodžií a s garáží, ul. Dolní, OstravaPRODÁNO ... Prodej bytu 3+1 s lodžií a s garáží, ul. Dolní, OstravaPRODÁNO ... Prodej bytu 3+1 s lodžií a s garáží, ul. Dolní, Ostrava

Máte o nemovitost zájem?


Kontakt na makléře

makléř
Kuchařová Barbora
kucharova@realitykucharova.cz
777 098 984

Základní parametry

Cena 1 690 000,-
včetně provize RK a advokátní úschovy

• Exklusivní

Ostrava - Zábřeh

Popis objektu

PRODÁNO ... Prodej bytu 3+1 s lodžií a s garáží, na ulici Dolní v Ostravě. Byt o výměře 73 m2 se nachází ve čtvrtém podlaží pětipodlažního domu po těchto úpravách: plastová okna, nový výtah, stoupačky v plastu, nová střecha, vchod a schránky. Byt je v původním, dobře udržovaném stavu, připraven k rekonstrukci dle Vašich představ. Je výborně dispozičně řešen. Jádro je umakartové, koupelna s vanou je odděleně od toalety. Kuchyňská linka je vybavena kombinovaným sporákem a kotlem Junkers na ohřev vody. Vytápění je dálkové, topná tělesa jsou opatřena měřáky. Podlahy v pokojích jsou parketové, čerstvě zbroušené, v kuchyni, předsíni, v koupelně a na WC je dlažba překrytá linem. V předsíni je vestavěná skříň. Vstupní dveře jsou bezpečnostní. K bytu náleží sklep, umístěný v suterénu domu.
Garáž o výměře 20 m2 je zděná, střecha je novější - IPA, vrata jsou dřevěná, přívod elektřiny - spotřeba je ročně zúčtována.
Doporučuji prohlídku, financování zajistím.


Informace o nemovitosti

KategorieByty
Podkategorie3+1
Typ budovySkeletová
Stav bytuDobrý
Užitná plocha73 m²
VlastnictvíOsobní
Číslo podlaží4
SklepAno
GarážAno
BalkónNe
TerasaNe
LodžieAno
ParkováníAno
Typ objektuPatrový
ZařízenoČástečně
Počet podlaží5

vytisknout nabídku
Reality Kuchařová Nemovitosti PRODÁNO ... Prodej bytu 3+1 s lodžií a s garáží,...